Sesja ciążowa – zachowaj wspomnienie na lata

Jesteś już mamą, a może dopiero będziesz? A może masz w planach zajść w ciążę. Jeżeli już masz brzuszek, to warto zwrócić uwagę, żeby jakoś ten cudowny okres 9 miesięcy zachować na zdjęciach przez całe swoje życie. Segment Białołęka. Kiedyś się nie bardzo zwracało uwagi na zdjęcia ciążowe, wystarczyło tylko to , że robiło się zdjęcia dziecku jak już się urodzi, ale teraz mamy inne czasy, teraz w tych czasach mamy naprawdę duży wybór, jeżeli chodzi o fotografów, a jeśli się uprzemy, to również sami możemy  takie zdjęcia wykonać.

Segment Białołęka
http://www.dsm-dewelopment.pl
Nowe domy szeregowe, segmenty i mieszkania.
Osiedle mieszkaniowe na warszawskiej Białołęce.

Warto posiadać taką pamiątkę, w późniejszych czasach można wspominać oraz przypominać sobie jak to było. Każdy z nas zapewne posiada telefon komórkowy z wbudowanym aparatem, dzięki temu możemy robić sobie zdjęcia kiedy chcemy i jakie chcemy. W lustrze, selfie i inne rozmaite. Wszędzie widzimy mnóstwo selfies od znajomych, a może warto się wyróżnić i iść na taką prawdziwą sesję zdjęciową, żeby można było potem wydrukować sobie te zdjęcia i wstawić do ramek.

Czyż to nie cudowna pamiątka? Nie każdy z nas lubi mieć robione zdjęcia, ale warto pomyśleć o przyszłości, czy będziemy mogli się pochwalić tym jak wyglądało nasze maleństwo jeszcze jak było w brzuszku i jak wyglądałyśmy będąc w ciąży? Wiele zalet jest robienia sobie sesji ciążowej. Po pierwsze poczujemy się wspaniale i jak gwiazda . Po drugie taka sesja zdjęciowa jest wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, mąż jak zobaczy takie zdjęcia, to na pewno się ucieszy. Pamiętajmy, że jeżeli chcemy się umówić na taką sesję zdjęciową, to na szczęście nie musimy wyglądać jak model! Na każdym będziemy wyglądać pięknie i zjawiskowo.

Pamiętajmy, że ciąża jest najpiękniejszym okresem i bardzo ważne jest to, żeby ten okres jak najlepiej zapamiętać. Są same plusy tej sesji i coraz więcej fotografów ma bardziej rozmaite na nie pomysły. Możemy trafić na idealnego dla na s fotografa, który właśnie specjalizuje się w takich sesjach ciążowych. Dlatego mimo wszystko warto zamknąć te cudowne chwile na zdjęciach, żeby mogły zostać z nami na zawsze. A poza tym sesja ciążowa nie jest tylko ważna dla przyszłej mamy, tylko dla całej rodziny, stanowią naprawdę wspaniałą pamiątkę dla całej rodziny, czy to dla dziadków, rodziców, dzieci, czy dla ciotek i wujków. Cudowne jest to, że po latach będziemy mogli pokazać przyszłemu dziecku jakim cudem jest jego i nasze życie. Pięknie takie zdjęcia wyglądają w ramkach na ścianie, cudowna pamiątka która będzie każdego cieszyć więc pamiętaj, sesja ciążowa – zachowaj wspomnienia na lata! To jest najlepsze co możesz dla siebie i dla dziecka zrobić.