Azjatycki rytuał piękna

Azjatki słyną ze swojej urody oraz nieskazitelnej skóry. Gdy europejki odkryły sekret ch pielęgnacji zapragnęlly dbać o siebie tak samo jak one. Jak wygląda azjatycki rytuał pielęgnacji?

Podstawa wieczornych zabiegów to oczyszczanie. Dopiero dogłębnie oczyszczona skóra może być poddawana kolejnym zabiegom, które nie nie przyniosą efektu jesli skóra nie będzie dobrze oczyszczona. Pierwszy krok oczyszczania to olejki, najlepiej naturalne, dopasowane do rodzaju skóry. Należy wmasować je dokładnie w skórę, a następnie zmyć przy użyciu wody lub zetrzeć wacikiem. To jeszcze nie koniec oczyszczania. Na wypadek gdyby nie wszystkie zanieczyszczenia zostały usunięte azjatki doczyszczają skórę przy użyciu pianki lub żelu.

Tonizacja – to kolejny krok. Również obowiązuje tu zasada, że produkt ma być naturalny i dopasowany do rodzaju skóry. Nie wystarczy jedna warstwa toniku. Azjatki uważają, że część kosmetyku po nałożeniu na skórę wyparuje, dlatego nakładają nawet aż 7 jego warstw, odczekując aż każda poprzednia dobrze sie wchłonie.

Kolejny etap wieczornej pielęgnacji to krem i krem pod oczy – tu również można nałożyć kilka warstw.

Jesli chodzi i pielęgnację poranna wygląda ona bardzo podobnie, poza tym, że oczyszczanie jest jednoetapowe, bez olejku i zamiast kremu na noc nakładają krem na dzień.

To tylko połowa ich sekretu. Druga to najwyżej jakości produkty do pielęgnacji. Kosmetyki azjatyckie wyróżniają się przede wszystkim składem. Na prózżno szukac tu dziwnych, chemicznych składników, o niewiadomym pochodzeniu i działaniu. Azjatyckie kosmetyki to w 100% naturalny sklad. Nie martw się -nie musisz jechać do Azji by wyprobować azjatykieg o rytuału piękna. Kosmetyki azjatyckie możesz nabyć w jednym z wielu sklepów internetowych, które sprzedają tego typu produkty np. 4seasonsbeauty.pl.